Mija 20 lat od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego produktu WABIS.

Więcej

Odwiedź nas na targach BUDMA: Pawilon 6, Stoisko 58

Więcej

Szanowni Państwo,
Informujemy, iż świąteczna przerwa w Firmie WABIS związana z inwentaryzacją będzie trwała od 24.12.2018 r. do 31.12.2018 r. Może to spowodować wydłużony czas realizacji poszczególnych zamówień złożonych w tym okresie.
Prosimy wziąć powyższą przerwę pod uwagę planując produkcję i zamówienia.

Więcej

Wszystkim Klientom, Partnerom i Przyjaciołom
życzymy pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.
Niech Nowy Rok 2019 przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

Zespół WABIS

Więcej

Dziś rozpoczęcie Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018! Mundialowa gorączka ogarnęła kibiców na całym świecie.

Więcej

Miło nam poinformować, że nasza membrana Climateq PRO150 FR2 uzyskała prestiżowy certyfikat QB (nr 18-004) francuskiego instytutu CSTB.

Więcej

Szanowni Państwo,
Informujemy, iż świąteczna przerwa w Firmie WABIS związana z inwentaryzacją będzie trwała od 27.12.2017 r. do 29.12.2017 r. Może to spowodować wydłużony czas realizacji poszczególnych zamówień złożonych w tym okresie.
Prosimy wziąć powyższą przerwę pod uwagę planując produkcję i zamówienia.

Więcej

W ostatnich dniach otrzymaliśmy informację o rozsyłaniu w sieci serii fałszywych maili pochodzących rzekomo od firmy WABIS Sp. z o.o. i zawierających niebezpieczne załączniki.
Informujemy, że maile te nie zostały wysłane przez firmę WA-BIS Sp. z o.o. ani Z.P.H.U. WA-BiS Waldemar Wata oraz, że firmy te nigdy nie wysyłają swoim klientom faktur, zestawień i tym podobnych dokumentów w formie plików z rozszerzeniem .rar czy .zip.

Więcej

Taśmy kominowe z serii Comb - AluComb i OłówComb.
To dwie nowe, profesjonalne taśmy do wykonywania obróbek i uszczelnień dachu.

Więcej

Spinka do dachówki ciętej D-113 w nowej wersji! Mocne rozwiązanie, które utrzyma dachówkę na dachu dzięki potrójnym górnym i podwójnym dolnym zaczepom. Dodatkowo dodane podwójne wzdłużne wzmocnienia sprawiają, że nasza spinka jest niezawodnym sposobem na montaż ciętej dachówki, gwarantującym jej utrzymanie na dachu. Stal nierdzewna, z której wykonywana jest spinka, zapewnia odporność na korozję i trwałość spinki przez długie lata.

Więcej

Miło nam przedstawić Wabisia - firmową maskotkę, która będzie uczyła i bawiła wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów oraz kontarhentów :)
Wabiś ma zawsze dobre pomysły!

Więcej

Informujemy, że po dokładnej weryfikacji nasze membrany Climateq® zdobyły Certyfikat (nr 15/5270) Brytyjskiej Jednostki Certyfikującej BBA. Certyfikat BBA jest potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości naszych produktów i zapewnieniem, że spełniają one wysokie wymagania rynku brytyjskiego.

Więcej

FOCUS, o współczynniku Sd=0,015, zaliczany jest do grona membran wysokoparoprzepuszczalnych, natomiast jego znakomite parametry wytrzymałościowe: rozdarcie na gwoździu: wzdłuż 270 N; w poprzek 300 N, wytrzymałość na rozciąganie: wzdłuż 440 N/5 cm; w poprzek 330 N/5 cm są możliwe do osiągnięcia jedynie dzięki użyciu starannie wyselekcjonowanych surowców. Tak wysokie parametry zapewniają wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo podczas montażu.

Więcej

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem Przeczytaj Przetwarzanie danych osobowych