O firmie

WABIS akcesoria dachowe

Jesteśmy producentem i dystrybutorem wysokiej jakości akcesoriów dachowych o uznanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.

Od momentu założenia firmy w 1999 roku projektujemy i tworzymy produkty do pokryć dachowych. Aktualnie nasza oferta obejmuje  blisko 400 produktów dedykowanych do odbiorców już w 27 krajach świata.
Posiadana infrastruktura, nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowany personel umożliwiają produkcję indywidualnych rozwiązań, produktów dopasowanych do oczekiwań Klientów.

Prowadząc badania, a także korzystając z doświadczeń własnych oraz opinii i oczekiwań partnerów współtworzących rynek pokryć dachowych, systematycznie wprowadzamy nowe, indywidualne rozwiązania oraz ulepszamy dotychczasowe produkty.

Misja

Produkujemy i sprzedajemy takie akcesoria oraz membrany dachowe, aby dach spełniał swoją funkcję przez wiele lat.

Jakość

Nasze produkty spełniają wysokie wymagania specjalistów

Priorytetem dla naszej firmy jest wytwarzanie wysokiej jakości specjalistycznych produktów do dachów, które spełnią wymagania naszych klientów i będą gwarancją trwałości dachu.
Zarówno surowce, jak i wytwarzane przez nas produkty, podlegają ścisłej kontroli w naszym laboratorium. Jest to gwarancją zachowania najwyższych parametrów. Jakość WABIS została doceniona przez różne urzędy notyfikujące - dysponujemy certyfikatami jakości: CE, BBA.
Wyselekcjonowane surowce, nowoczesny design i zaawansowane technologie produkcji są gwarancją trwałości, bezpieczeństwa oraz wysokiej estetyki naszych produktów.

Targi

WABIS na targach polskich i zagranicznych

Nagrody

Jakość Wabis zasługuje na uznanie

Wabis w mediach

Poradnikowe artykuły w prasie branżowej

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem Przeczytaj Przetwarzanie danych osobowych