Kontakt

Wir warten auf Ihre Fragen

Korespondentionadresse

WABIS Dachzubehor
Tarnawa 34a
28-340 Sędziszów
Polen

NIP: 649-197-32-28
Regon: 276620214

Kundenservice - Verkaufsbüro

tel.: +48 41 380 61 66
tel./fax.: +48 41 381 24 21
mob.: +48 661 222 208
e-mail: biuro@wa-bis.com.pl

Export Sales Department

Osteuropa

Wioleta Kunecka – Spezialist für den Export
mob.: +48 691 979 872
e-mail:  wioleta.kunecka@wa-bis.com.pl

Westeuropa

Iwona Krawczyk – Spezialist für den Export
mob.: + 48 607 707 991
e-mail: iwona.krawczyk@wa-bis.com.pl

Dominika Hus – Spezialist für den Export
(Francja)
mob.: +48 513 278 365
e-mail:  dominika.hus@wa-bis.com.pl

Grzegorz Kiełbasa – Spezialist für den Export
mob.: + 48 690 427 279
e-mail: grzegorz.kielbasa@wa-bis.com.pl

Kamila Sobczyk – Spezialist für den Export
mob.:  +48 511 124 951
e-mail: kamila.sobczyk@wa-bis.com.pl

Abteilung für Qualitätskontrolle

Monika Zuchowicz
mob.: +48 537 979 906
e-mail:  monika.zuchowicz@wa-bis.com.pl

e-mail: laboratorium@wa-bis.com.pl

Einkauf

Szymon Sobczyk
mob.: +48 601 795 004
e-mail: szymon.sobczyk@wa-bis.com.pl

Martyna Różycka
mob.: +48 603 303 415
e-mail: martyna.rozycka@wa-bis.com.pl

Marketing und PR

Magdalena Wata
mob.: +48 605 444 733
e-mail: magda@wa-bis.com.pl

Justyna Jasińska
tel.: +48 41 381 01 04
mob.: +48 536 707 995
e-mail: justyna.jasinska@wa-bis.pl

Produktionsanlagen WABIS

Produktionsanlage No. 1:
Tarnawa 34a, 28-342 Sędziszów
tel.: +48 41 381 01 04
fax: +48 41 381 01 05

Die Produktionsanlage No. 2:
Łany 66, 28-330 Wodzisław
tel./fax: +48 41 381 24 21
mob.: +48 601 795 685

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem Przeczytaj Przetwarzanie danych osobowych DE